در حال نمایش 3 نتیجه

تشک ۸۰ در ۱۸۰

از معروف ترین سایز های تشک برای استفاده در سرویس خواب های نوجوان شما استفاده از تشک 80 در 180 است.

این سری از تشک ها در دو مدل تولید میشوند. تشک نوجوان فنری و تشک نوجوان طبی فنری.

فرق این دو تشک در تکنولوژی ساخت هسته تشک میباشد. در مدل فنری هسته مرکزی تشک از فنر های متصل تشکیل شده است که خب استفاده از این نوع فنر برای وزن های پایین و تشک نوجوان میتواند بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد.

در مدل طبی فنری، هسته اصلی تشک را فنر های پاکتی یا فنر منفصل می پوشاند که تکنولوژی جدید تری نسبت به مدل فنر متصل دارد و به تبع آن قیمت بالاتری را نیز میطلبد.

تشک نوجوان 80*180

مزیتی که تشک های نوجوان سری فنر منفصل به نسبت به  فنر متصل دارد، میزان مدت کارایی آن میباشد. یعنی تشک ۸۰ در ۱۸۰ در مدل فنر پاکتی میتواند عمر بیشتری نسبت به فنر متصل داشته باشد و علاوه بر آن راحتی آن نیز نسبت به مدل فنری در طول زمان بیشتری میماند.

در ضمن اگر نوجوان شما کمی اضافه وزن نیز داشته باشد، به واسطه بازی زیادی که مدل های فنری نسبت به مدل های طبی فنری دارد میتواند آسیب جدی به ستون فقرات نوجوان دلبند شما وارد کند.

تشک نوجوان

در فروشگاه مستر تشک، تمامی محصولات به صورت کاملا تخصصی بررسی شده اند و به هر نحوی که راحت تر هستید میتوانید مشخصات تمامی تشک ها را از صفر تا صد بررسی نمایید و بعد از بررسی و مقایسه محصولات، بهترین تشک را انتخاب نمایید تا فروشگاه مستر تشک به صورت رایگان محصول خریداری شده شما را داخل منزلتان به شما تحویل دهد.