در حال نمایش یک نتیجه

تاج تخت خواب

نصب تاج بر روی باکی تخت شما نشان از روحیه و سلیقه شما دارد و میتواند در واقع سبک ذهنی شما را به راحتی در اتاق خوابتان به نمایش بگذارد. تاج باکس ها در بیش از 100 ها مدل میتواند تولید شود که شما با توجه به سلیقه و فضایتان میتوانید یک مورد را انتخاب نمایید.تاج تخت خواب های ساده چوبی، پارچه ای، فلزی و یا ترکیب تمام این ها.

تازه بعد از انتخاب جنس تاج تخت خواب، میرسیم به مدل آین که آیا ساده باشد، بالشتکی باشد، لمسه دوزی شده باشد، چوب مدل طرحدار برش خورده باشد؟بلند باشد، کوتاه باشد، صدفی باشد و ده ها مدل دیگر که میتوان ساخت.

تاج باکس

معمولا تاج باکس تخت خواب ها ساده تر از تاج تخت های سنتی میباشد. به دلیل سادگی باکس در طراحی و تولید، بر روی آن در صورت نیاز باید از تاج باکس های ساده تر استفاده کرد تا هارمونی اتاق خوابمان به هم نخورد

تاج تخت خواب دونفره

همانطور که در بالاتر گفته شد باکس های دو نفره به دلیل بزرگی و یک تکه بودن در بعضی از مواقع ممکن است در حمل و نقل و جاسازی کردن آن در اتاق دچار مشکل بشویم و باکس تخت خواب مان را به صورت دو تکه سفارش بدهیم و کنار هم قرار دهیم. در این حالت تنها المانی که میتواند این دو تکه را یکپارچه نمایش دهد همین تاج تخت خواب میباشد که به صورت یک تکه، بالای تخت باکس نصب میشود.

مدل تاج تخت خواب ام دی اف

یک سری از تاج تخت ها به صورت ساده و از جنس ام دی اف میباشند که بسیار پر طرفدار هستند. این نوع تاج تخت میتواند در رنگ ها و ارتفاع های مختلف موجود باشند که در فروشگاه مستر تشک از این نوع تاج تخت ام دی اف موجود است و در صورت نیاز میتوانید انواع مدل های آن را تماشا کنید.

قیمت تاج تخت خواب

فروش تاج تخت خواب، با توجه به فروشگاه های مختلف میتواند قیمت های مختلفی داشته باشند و صد البته با توجه به جنس تاج تخت و کاری که روی آن شده و با توجه سایز آن قیمت ها متفاوت میباشد.

برای خرید تاج تخت دو نفره و یک نفره را میتوانید به فروشگاه مستر تشک سر بزنید و در صورت پسند آن را تهیه کنید و به صورت رایگان تحویل بگیرید.

فروشگاه مستر تشک با کم کردن هزینه های جاری و کنترل هزینه های اجباری و صد البته حذف واسطه ها و قرارداد با شرکت تولید کننده توانسته با کم ترین سود ممکن،خرید تاج تخت را برای شما لذت بخش تر نماید و شما با تکیه بر کیفیت قابل قبول و بالا میتوانید تاج تخت با قیمت بسیار مناسب به شما عزیزان ارائه نماید.

فروش تاج تخت خواب

فروشگاه مستر تشک برای تکمیل سبد خرید خود چند نمونه از پر فروش ترین تاج های تخت خواب را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است. فروش تاج تخت خواب با قیمت های شرکتی و مصوب قرار میگیرد، پس با خیال راحت خرید خود را تکمیل نمایید.