در حال نمایش یک نتیجه

محافظ تشک

ما میدانیم که شما برای سلامت خود و کسانی که دوستشان دارید اهمیت بسیار ویژه ای قائل هستید و همیشه برای حفظ آن تلاش میکنید.

محافظ تشک یا همان کاور تشک میتواند در این راه به شما کمک کند.

بیش از یک سوم زندگی شما توسط خوابیدن و استراحت بر روی تختخواب تان میگذرد. پاکیزگی این قسمت، میتواند تقریبا 35% زندگی شما را در پاکیزگی جلو ببرد. پس حالا که از اهمیت این موضوع باخبر شدید بگذارید از یک وجه دیگر برایتان توضیح بدهیم.

میدانید که میکروب ها، کنه و ساس در هر جایی میتوانند زندگی کنند و از هر چیز کوچک خوراکی میتوانند تغذیه کنند و زنده بمانند. حال آیا میدانید بدن انسان همیشه در حال نو شدن است و پوست های بدن میریزد و پوست جدید جایگزین آن میشود؟ این اتفاق چه زمانی هایی می افتد؟ بیشتر در زمان خواب. این پوست ها کجا میروند؟ در داخل تشک شما. خب مگر چه میشود؟ میشود غذای حشراتی که بالاتر خدمتتان عرض کردیم. حشرات از کجا م آیند؟ از تماس تعریق بدن با پارچه تشک و رشد قارچ درون تشک.

خب حالا چکار کنیم؟ باید از نفوذ عرق و یا نسج مرده از سطح تشک به داخل آن جلوگیری کنیم. چطوری؟ با خرید یک محافظ تشک.

روکش ضد آب تشک

این محافظ تشک علاوه بر اینکه از ورود تعریق بدن و نسج مرده و ذرات معلق در هوا به داخل تشک جلوگیری میکند، بلکه میتواند از ورود مایع جاتی که به صورت ناخواسته بر روی تشک ریخته به داخل تشک شود.

تمام این کثیفی ها و میکروب ها که به محافظ تشک جذب شده با یک شستشو در ماشین لباسشویی قابل رفع است و دوباره میتوانید از آن بارها و بارها استفاده نمایید.

از نظر مستر تشک با بالا رفتن قیمت محصولات و سخت تر شدن خرید تشک، بهتر است از خریدمان نهایت مراقبت را بکنیم تا دیر تر خراب شود و همیشه در بهترین حالت ممکن از آن استفاده کنیم.

خرید محافظ تشک

برای خرید محافظ تشک، کافی است وارد وبسایت مستر تشک شوید و از منو و یا صفحه اصلی وارد قسمت محافظ تشک شوید و بعد از بررسی دقیق محافظ تشک ها( که برای شما به صورت تخصصی زیر هر محصول آورده ایم) و مقایسه برترین ها باهم ، بهترین انتخاب را انجام دهید و بعد از تهیه خیلی سریع آن را از مستر تشک تحویل بگیرید.

کاور ضد آب تشک

اگر فرد سالخورده ای را دارید که ممکن است شب ادراری داشته باشد و یا کودکی که ممکن است شب ادراری داشته باشد، برای محافظت از سلامت و بهداشت تشک باید از کاور های ضد آب تشک استفاده کنید.

این کاور ها پارچه های پنبه ای هستند که به اصطلاح لمینه شده اند و از نفوذ آب به داخل تشک جلوگیری میکند.

محافظ تشک ضد آب

محافظ تشک به چند صورت تولید شده اند. مدل اول مدل 6 وجهی است که کامل تشک به داخل آن میرود و به هیچ وجه اجازه ورود باکتری و یا هر مورد حساسیت زایی به تشک نمیشود. البته باید به این مورد هم توجه کنید که جا زدن و در آوردن این مدل کمی سخت است و باید در زمان انتخاب این مورد را مد نظر داشته باشید.

مدل بعدی کشی است که 4 طرف تشک این کش ها قرار میگیرد و از روی تشک شما محافظت میکند. البته در این مدل هم باید حواسمان به کناره های تشک باشد.

مدل دیگری که در بازار توسط برند های معروف تولید شده است، مدل های 5 وجهی است و به صورت کش از بالا به دور تشک میافتد و کمی از کناره ها به زیر تشک میرودتا خیلی سفت بتواند خود را روی تشک نگه دارد. دور این محافظ تشک معمولا از پارچه های نازک و یا تور استفاده میشود تا جلوی تنفس تشک گرفته نشود.

خرید اینترنتی محافظ تشک ضد آب

بهترین راه برای خرید در عصر امروزی استفاده از وبسایت هایی است که علاوه بر اینکه توانسته باشند به خوبی محصولات را کارشناسی کرده باشند و بررسی و نقد آن ها را قرار داده باشند، راحت هم بتوان سفارش خود را ثبت کرد. مزیتی که خرید های آنلاین برای شما دارد اینست که دیگر شما دردسر ترافیک و جای پارک و اصطحلاک خودرو و از همه مهم تر گرفتار افراد سودجو نشدن است.

تازه شما در خرید اینترنتی از وبسایت مستر تشک، میدانید که علاوه بر اینکه فقط بهترین ها را میبینید و دغدغه انتخاب جنس بد ندارید، تازه فقط با قیمت مصوب کارخانه خرید میکنید و گران نمیخرید. تازه به دلیل کنترل بعضی از مخارجی که سربار فروشگاه های فیزیکی است میتوانیم محصول شما را برای 2 عدد به بالا رایگان تحویل شما بدهیم.

محافظ تشک ضد آب کودک

محافظ تشک در تمامی سایز ها موجود میباشد و از محافظ تشک کودک با سایز 130 در 70 گرفته تا بزرگ ترین تشک یعنی سایز 200 در 200.

پس با خیال راحت برای کودکتان تشک خریداری کنید و با محافظ تشک روی آن را بپوشانید تا  علاوه بر پاکیزگی، طول عمر تشک را نیز بالا ببرید و همیشه سالم و تمیز برایتان سالیان سال کار بکند.

باور کنید خرید محافظ تشک برای شما بسیار با ارزش است و همانند قاب گوشی یا روکش گوشی موبایل میتواند از تشکتان محافظت کند و مطمئن باشید قصد تبلیغات و یا فروش بیشتر نیست. این کالا تولید شده برای بهبود کیفیت و افزایش ماندگاری تشک شما عزیزان.