در حال نمایش یک نتیجه

تخت باکس

سادگی زیباترین طرح است. تخت باکس نمایش زیبایی در عین سادگی است.

تخت باکس طراحی بسیار ساده ای دارد و در نگاه اول ممکن است شما آن را با تشک اشتباه بگیرید. یک قوطی به شکل تشک است که اسکلت آن از چوب و یا از فلز درست میشود و روی آن را با پارچه ای معمولا سفیده میپوشانند.

باکس خواب ساده

این نوع باکس خواب به دلیل قیمت مقرون به صرفه و زیبایی چشم نوازی که دارد، در قدیم تر ها فقط در هتل ها از آن استفاده میشد. رفته رفته به گذشت زمان و پی بردن به علم زیبایی شناسی و آشنایی با سبک های جدید پای این تخت باکس به اتاق خواب ها نیز باز شد.

به این تخت ها اصطلاحا باکس تشک نیز میگویند. این نوع از تخت را زمانی که استفاده میکنید، گویی 2 تشک را روی هم انداخته اید.

تخت باکس هتلی

به دلیل سهولت استفاده، عمر بسیار بالا، زیبایی و سادگی در اکثر هتل ها از این تخت استفاده میشود.

زیرا به دلیل یکپارجه بودن محصول دیگر صدا های جیر جیر تخت آزارتان نمیدهد، ثانبا به دلیل سفتی سطح باکی فشار به صورت موازی به تمام قسمت های تشک وارد میشود و در نتیجه طول عمر هم تشک و هم تخت به شدت تحت تاثیر قرار میگیرد و از این ترکیب میتوانید سالیان سال، بدون مشکل و دفورمه شدن استفاده نمایید.

در کل تخت باکی چند مدل دارد :

1- باکس ساده

2- باکس جک دار

3- باکس کشو دار

4- باکس لبه دار

5- باکس لمسه

6- ترکیبی از مدل های بالا باهم

باکس جکدار

در بالاتر باکس ساده را مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که بر روی باکس ساده، برای استفاده از فضای زیر آن ار جک های بالا بر استفاده شود و باعث گردد تشک با صفحه روی باکس بالا برود و به فضای زیر آن دسترسی داشت اصطلاحا باکس جکدار میگویند.

تخت باکس دو نفره

تخت باکس ها را میتوان در سایز های مختلف تولید نمود که شرکت ها با توجه به استاندارد جهانی برای سایز تشک ها، تخت های خود را طراحی میکنند. تخت باکس دار دو نفره و یا تخت یک نفره باکس دار که از سایز 90 شروع میشود و تا سایز 180 نیز میتوان انتخاب نمود.

البته باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که خرید باکس تخت دو نفره با ابعاد بالا، میتواند شما را وارد چالش جابجایی بکند، زیرا از آنجایی که تخت باکس به صورت یک تکه درست میشود، حمل آن در سایز های بالا و حتی رد شدن آن از راه پله ها و یا درب ورودی اتاقتان ممکن است برای شما مشکل ساز شود.

البته شرکت های تولید کننده از قبل برای این امر چاره ای اندیشیده اند و تخت های بزرگ در سایز های 160 و 180 را به صورت پیشنهادی به شما به صورت 2 عدد باکس با سایز 80 و یا با سایز 90 ارائه میدهد.

قیمت باکس تخت دو نفره

با توجه به مواردی که در بالاتر به آن اشاره کردیم، قیمت باکس، با توجه به سایز، نوع اسکلت، نوع پارچه استفاده شده بر روی آن میتواند قیمت های متفاوتی داشته باشند که در بالا میتوانید تمامی قیمت باک تخت ها را مشاهده بفرمایید و در صورت نیاز آن ها را باهم مقایسه کنید و در نهایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در نهایت فروشگاه مستر تشک، محصول شما را به صورت کاملا رایگان تقدیم شما در منزلتان بکند.

در مستر تشک سعی شده است مجموعه ای از بهترین ها بتوانند حضور داشته باشند تا شما با توجه به سلیقه و بودجه در نظر گرفته از سمت شما برای خرید باکس تخت، بتوانید بهترین و شایسته ترین انتخاب را داشته باشید.

در ضمن شما برای باکس خود میتوانید بی نهایت تاج انتخاب نمایید و یا بدون تاج استفاده نمایید. در بعضی از مدل ها فقط میتوان از یک سری تاج محدود استفاده کرد، زیرا برای همدیگر طراحی شده اند ولی میتوان به صورت جداگانه تهیه کرد و یا اصلا تهیه نکرد.