در حال نمایش یک نتیجه

تشک نوزاد

زیباترین حس دنیا زمانی است که آمده اید و برای نوزاد دلبندتان خرید میکنید. این تجربه بسیار زیبا و جذابی است. تشک نوزادی با خود انرژی فراوانی به منزل شما وارد میکند.

میدانیم تمامی هوش و حواس خود را برای خرید بهترین تشک جهت استراحت کودکتان گذاشته اید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

وبسایت مستر تشک با جمع آوری تمامی برند های معتبر که تست خود را درباره خرید تشک نوزادی پس داده اند در کنار هم و بررسی تمامی مواردی که شما باید در خرید تشک کودک خود بدانید، انتخاب را برای شما کمی آسان تر کرده تا شما بتوانید با دید باز تشک تخت نوزاد خود را انتخاب نمایید.

خرید تشک نوزاد

تشک نوزادی چند نکته مهم برای خرید دارد که حتما باید پدران و مادران برای خرید تشک کودک خود به آن توجه کنند.

اولین و مهم ترین فاکتور جنس پارچه و الیاف تشک کودک است. همانطور که میدانید پوست کودک شما بسیار حساس است و با کمترین مواد حساسیت زایی، میتواند در بروز قرمزی و خارش پوست و در اصطلاح حساسیت پوستی نمایان شود.

خوشبختانه مستر تشک قبل ورود شما به این وبسایت این کار را انجام داده و تشک نوزادی هایی را در وبسایت موجود و معرفی کرده که بدون مواد شیمیایی هستند و تماما ضد حساسیت میباشند.

تشک نوزاد 130*70

دومین مسئله برای انتخاب تشک نوزاد، سایز تشک میباشد. تشک تخت کودک به صورت استاندارد دارای سایز 70*130 و یا 70*135 میباشد که شما با توجه به ابعاد تخت کودک تان میتوانید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

تشک تخت نوزاد

از دیگر فاکتور های مهم برای خرید تشک نوزادی، میزان نرمی و سفتی تشک است. شما باید بتوانید تشکی را انتخاب نمایید تا علاوه بر لذت خواب، بتواند از ستون فقرات کودک شما نیز حمایت کند و همچنین کودک شما را در لبه های تشک محافظت نماید تا از خدای نکرده افتادن از روی سطح تشک بر روی زمین جلوگیری کند. البته که بهتر است برای محافظت از کودکمان، از تخت های محافظ دار استفاده نماییم، ولی باید در نظر داشت که تشک های خیلی نرم و یا خیلی سفت میتواند آسیب جدی به کودکانمان وارد نماید.

پس با کمی تحقیق و بررسی میتوانید بهترین انتخاب را برای خرید تشک کودک تان داشته باشید.

قیمت تشک تخت نوزاد

با توجه به مواردی که بالاتر خدمت شما عرض کردم میتوان قیمت تشک تخت نوزاد را تا حدودی متوجه بالا و یا پایین بودن آن شد. هر چقدر جنس رویه و یا موارد بکار رفته در داخل تشک مرغوب تر باشد بتبع آن، قیمت تشک تخت کودک نیز بالاتر میرود.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که وبسایت مستر تشک، به هیچ وجه در انتخاب تشک فروشگاه خود، از تشک های کودکی که با مواد شیمیایی و یا کم کیفیت تولید شده است استفاده نمیکند و فقط دست شما را در انتخاب از بهترین ها باز میگذارد تا با خیال راحت بتوانید یک انتخاب شایسته برای کودکتان داشته باشید.

نگهداری از کودک شما وظیفه شما و تضمین کیفیت خواب فرزند دلبند شما با مستر تشک میباشد.