درباره فروشگاه

Mester Toshak (مستر تشک)

ایده اولیه تاسیس فروشگاه مستر تشک از اوایل سال 1398 کلید خورد و طبق تحقیقات بازاری که انجام شد افراد در خرید کالاهای خواب هنوز مرجع مناسبی را پیدا نکرده اند که بتوانند به راحتی در مورد تمامی محصولات خواب محور، اطلاعات درست و منسجمی پیدا کنند و همچنین به راحتی بتوانند از آن خرید نمایند. بعد از 10 سال فروشندگی در نمایندگی های مختلف و درک حال افرادی که نمیدانند چه کالایی برای آن ها بهترین است و دوست دارند به درستی مشاوره و راهنمایی بگیرند تا انتخابی شایسته را داشته باشند، این پروژه را با چند نفر از متخصصان این حوزه مطرح و مستر تشک را در اواخر سال 1400 راه اندازی کردیم. در این پروژه اگر دقت کرده باشید تمامی تمرکز ما بر روی بررسی محصولات است تا شما عزیزان بتوانید با مطالعه دقیق بررسی ها، بدانید که باید به دنبال چه محصولی بگردید. این بزرگترین رسالت ما در راه اندازی این وبسایت میباشد. در نهایت با راه اندازی یک فروشگاه سبک و آسان و همچنین دریافت نمایندگی از برند های معروف و شناخته شده ایرانی (با سابقه تولیدبیش از چند 10 ساله در ایران با میلیون ها مشتری خوشحال)، شما را از پشت سیستم کامپیوتر و یا موبایلتان صاحب بهترین ها میکنیم و دیگر قرار نیست شما برای یک خرید ساده، سر درگم خیابان های شلوغ، جای پارک، و 10 ها دلیل محکم دیگر شوید. پس به تجربه ما اعتماد کنید تا بتوانیم سهم کوچکی از خواب راحت شما را به خودمان اختصاص دهیم.

ما جهت رفاه حالی و فکری شما عزیزان از تمامی مراجع قضایی مربوطه جهت کسب اطمینان از خرید آسوده، نماد های معتبر دریافت نموده ایم تا شما با خیال راحت فقط به فکر انتخاب بهترین برای خود باشید.

امید داریم در کنار شما عزیزان و با پیشنهادات و نظرات شما بتوانیم برای کمک به افرادی که قصد خرید کالای خواب را دارند یک وبسایت پویا و بروز داشته باشیم.