در حال نمایش یک نتیجه

تشک مهمان

تشک از دیرباز وجود داشته است و توسط دست بشر برای خوابیدن راحت تر بر روی زمین و یا تخت درست شده است.

تشک ها در مدل های مختلفی ساخته شده است که یکی از این مدل ها به تشک مسافرتی و یا تشک مهمان معروف شده است. علت این نام گذاری چیست؟ بیایید باهم کمی با این نوع تشک ها آشنا شویم

تشک مسافرتی

یکی از مزایای این نوع تشک ها کم جا بودن آن است و شما در هر مکان کوچکی میتوانید از این نوع تشک استفاده کنید.

اگر شما زیاد به مسافرت میروید و مسخواهید برای داشتن یک خواب راحت کمی هزینه کنید، میتوانید از این تشک استفاده کنید.

در کمپینگ ها، در مسافرت های برون شهری، در پیک نیک ها و ... میتوانید تشک مسافرتی را به راحتی همراه خود ببرید.

تشک زمینی

اگر شما از بزرگ خاندان های ایرانی هستید و افراد و خانواده بسیار به شما سر میزنند و خانه شما برای سپری کردن و ساختن شب های زیبا مکان پر رفت و آمدی است، شما نیز میتوانید برای افزایش لذت یک اقامت شیرین در منزلتان، از تشک مهمان استفاده کنید تا علاوه بر راحتی در جمع و پهن کردن آن، فضای کمی اشغال کند و مهمان عزیز شما در زمان خواب، بتواند لذت بیشتری را تجربه کند.

تشک سفری

حتی اگر شما صاحب ویلایی در خارج از شهر خود هستید، میتوانید با تهیه تشک مهمان، آن جارا مجهز به سرویس خواب راحت بکنید تا با خیال راحت مهمانان خود را به آنجا دعوت کنید و از آن ها چند روز به راحتی پذیرایی کنید، بدون آن که فضای زیادی از ویلای خود را اشغال کرده باشید.

از دیگر حسن تشک های مسافرتی میتوان به کم جا بودن آن اشاره کرد. کسانی که در آپارتمان های نقلی و یا اتاق های کوچک زندگی میکنند و فضای زیادی برای اشغال کردن یک تخت بزرگ را ندارند، میتوانند با تهیه کردن این تشک مسافرتی، بعد از یک خواب راحت و جمع کردن آن، دوباره از فضای آزاد شده جهت انجام کارهای دیگر استفاده کنند.

خرید تشک مسافرتی

یکی دیگر از مزایای خرید تشک مسافرتی، هزینه مقرون به صرفه آن است.

همانطور که میدانید خرید یک تختخواب ساده به همراه تشک آن میتواند میلیون ها تومان از پول شما را به خود اختصاص دهد، در صورتی که شما با هزینه بسیار پایین تر، علاوه بر اینکه در فضای محل سکونتتان صرفه جویی کردید، هزینه کمتری نیز بابت این موضوع پرداخت کرده اید.

البته ناگفته نماند که هزینه کمتر ممکن است کمی در لذت شما نیز تاثیر داشته باشد.

تشک سفری یا همان تشک زمینی علاوه بر مزایایی که دارد میتواند مضراتی را نیز داشته باشد

تشک زمینی به علت تماس مستقیم با زمین میتواند میکروب و باکتری های بیشتری را جذب خود کند.

خوابیدن بر روی زمین میتواند بر مشکلات آرتروز، کمر درد مزمن، درد لگن، کمر و یا شانه و زانو درد شما بیافزاید، پس در هنگام خرید آن به نکات بالا توجه کنید.

البته درست ایت که خوابیدن بر روی زمین میتواند حمایت بیشتری از ستون فقرات شما داشته باشد و میتواند در بهبود شرایط ستون فقرات شما نقش مهمی را ایفا کند، ولی باید حواسمان به نوع درد و یا بیماری مان باشد تا خدای نکرده با تجویز اشتباه، مشکل را چند برابر نکنبم.

از دیگر معایبی که میتوان در استفاده از تشک زمینی نام برد، تماس بیشتر با جانوران است. وجود جانوران در زندگی انسان ها یک امر طبیعی و غیر قابل انکار است.

پس حتما با توجه به اطلاعات بالا اقدام به خرید مناسب ترین تشک زمینی خود کنید.

قیمت تشک مهمان

با توجه به جنس تشک مهمان و الیاف سازنده آن و همچنین تکنولوژی و سایز هر تشک مسافرتی، میتوان قیمت متفاوتی را برای هر محصول ارائه کرد، شما با بررسی تخصصی هر محصول در وبسایت مستر تشک و مقایسه آن ها با یکدیگر میتوانید بهترین انتخاب را در خرید تشک مهمان خود داشته باشید.

خرید تشک مسافرتی

برای خرید تشک مسافرتی، علاوه بر امکانات تشک، حتما باید به سایز تشک و انعطاف آن دقت ویژه ای بکنبد، چون ملاک برای خرید تشک مسافرتی، سبک بودن، کم جا بودن، و تاشو بودن آن است. زیرا برای سفر کردن بهترین مزایا برای یک تشک مسافرتی خوب محسوب میگردد.