در حال نمایش 9 نتیجه

تشک طبی فنری

حتما برای شما هم پیش آمده که برای خرید تشک به فروشگاه ها و سایت های مختلفی رجوع کنید و با اصطلاح های تشک طبی فنری یا تشک فنر پاکتی، تشک Pocket spring و یا تشک فنر منفصل روبرو شوید.

تمامی اسامی بالا مربوز به تشک های طبی فنری میباشند که هر کسی بسته به نوع سیاست خود از یکی از اسامی بالا برای فروش استفاده مینمایند.

پس دقت کنید که هیچ گونه فرقی بین اسامی بالا در تشک ها وجود ندارد.

 

مشخصات تشک طبی فنری

تشک طبی فنری تشکی است که از ترکیب فنر و اسفنج تشکیل شده باشد. البته باید گفت فنر این نوع تشک با فنر تشک های فنری کاملا متفاوت است.

فنر های استفاده شده در این نوع تشک به صورت لوله شده و در پاکت های استوانه ای از جنس کتان قرار میگیرند و و از کنار هم گذاشتن تمامی این فنر های پاکتی، اسکلت تشک طبی فنری ساخته میشود.

بر خلاف تشک های فنری که برای مهار و کنار هم قرار گرفتن باید از سر، فنر ها به هم متصل شوند، این نوع فنر ها به دلیل وجود پاکت در دورشان، دیگر نیاز نیست از سر به هم متصل شوند و برای اینکه از کنار همدیگه تکون نخورن، از کم این فنر ها توسط یک مفتول وصل میشوند.

همین تغییرات کوچک میتونه اتفاقای بزرگی در صنعت خواب رقم بزنه.

تشک طبی فنری بواسطه همین فنر های پاکتی میتونه کاری کنه که شما به هر جایی از تشک که فشار بیاوری، فقط و فقط همان قسمت فرو رود و در تنیجه مابقی بدن شما بدون پشتیبان باقی نمونه، و مابقی فنر ها بتونن از بدن شما محافظت کنن.

همین امر از طرف دیگه باعث میشه تکان ناشی از قلت زدن شما فقط و فقط فنر های زیر شما را به حرکت در بیاورد و کل تشک دچار تکان نشود، تا همسر شما نیز از خواب نپرد.

پس اگر زیاد قلت میزنید، تشک های فنر پاکتی بسیار به درد شما خواهند خورد.

برای اینکه تشک های طبی فنری بتوانند خواسته های تمامی سلایق و وزن ها را براورده کنند، در هر شرکتی از چند مدل متنوع استفاده میکنند.

تنوع در مدل های تشک طبی فنری، یعنی تنوع در میزان نرمی یا سفتی تشک.

با کمی افزایش قطر فنر ها میتوان تشک سفت تری را برای مشتری تهیه کرد.

همچنین با افزایش چگالی اسفنج نیز میتوان این کار را انجام داد.

قطر اسفنج هم میتواند بر نرمی یا سفتی یک تشک تاثیر بگذارد.

همچنین در تشک طبی فنری به دلیل بروز بودن تکنولوژی کمار شده، شرکت های مختلف از تکنولوژی های جدید خود نیز در این نوع از تشک ها استفاده میکنند تا بتوانند تشک های حرفه ای و خوبی را تهیه نمایند.

داخل تشک های فنر منفصل یا تشک سبی فنری میتوانند از فوم های HR که بسیار فوم های جذابی هستند اسفاده کنند، یا از مموری فوم بر روی فنر های پاکتی، یا پد سل پاکت بر روی اسفنج استفاده کنند و تجربه خواب های متفاوتی را برای شما ایجاد نمایند.

در زیر به تعدادی از جستجو های شما عزیزان برای پیدا کردن تشک پاکت اسپرینگ یا همان طبی فنری اشاره میکنیم و توضیح مختصری در مورد آن به شما میدهیم:

تشک پاکت اسپرینگ

نام دیگر تشک طبی فنری است. اصلا بگذارید تمامی نام های تشک طبی فنری را برای شما لیست کنم:

تشک پاکت اسپرینگ
تشک Pocket spring
تشک فنر پاکتی
تشک فنر منفصل
تشک طبی پاکتی
تشک منفصل
تشک فنری طبی
تشک فنر منفصل پاکتی

 

خرید تشک طبی فنری

برای خرید تشک طبی فنری میتوانید از دو طریق اقدام کنید:

فروشگاه های فیزیکی
فروشگاه خرید تشک آنلاین

ترجیح بنده برای خرید تشک، آنلاین است به چند دلیل:

اول اینکه شما با خرید آنلاین از شر گشت و گذار در خیابان ها و ترافیک و جای پارک خودرو و کرونا و هزار دلیل موجه اینچنینی در امانید

دوم اینکه شما سفارشتان را به صورت رایگان در منزل تحویل میگیرید.

سوم اینکه با خیال راحت  و خوردن نوشیدنی مورد علاقه تان به بررسی تمامی تشک های مورد نظر خود میرسید و در نهایت با خیال راحت تشکی که به درد شما میخورد را انتخاب میکنید، نه تشکی که مد نظر فروشنده هست.

فقط یک گزینه برای انتخاب کردن خرید از فروشگاه های فیزیکی میماند، آن هم خوابیدن حضوری روی تشک طبی فنری است که این گزینه هم با ذکر دلیل کاملا رد میکنم.

فرض کنید شما امروز بعد از پشت سر گذاشتن درد سر های فوق به فروشگاهی رفتید و میخواهید روی تشک ها دراز بکشید.

اول از همه اینکه آن تشک چند ماه است که مورد استفاده قرار گرفته؟

آیا حس تشکی که شما نو از کارخانه میگیرید را به شما میدهد؟

در روز چند نفر با وزن های مختلف روی آن تشک ها خوابیده اند؟

بر طبق تجربه ما، احساسی که شما در منزل روی تشک نو خواهید داشت با احساسی که داخل فروشگاه تست کرده اید میتواند کاملا متفاوت باشد.

پس به این نکته حتما توجه کنید که این گزینه هم میتواند خیلی کمک کننده در خرید  تشک طبی فنری شما نباشد.

قیمت تشک طبی فنری

قیمت تشک های فنر منفصل با توجه به میزان تکنولوژی ها و همچنین اسفنج یا فومی که در آن بکار رفته است متفاوت باشد. در بالای همین صفحه شما میتوانید قیمت انواع تشک های طبی فنری را مشاهده نمایید.

همچنین توانی که شما برای تحقیق در مستر تشک میگذارید و اطلاعاتی که در مورد هر یک از تشک ها پیدا میکنید را هیچ مشاور فروشی نمیتواند در اختیار شما بزگروار بگذارد و اگر هم بتواند زمان آن نیست در آن مدت کوتاهی که شما در فروشگاه حضور دارید، چنین اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار بگیرد.

تمامی اطلاعاتی که در زیر همین صفحه یعنی تشک طبی فنری میبینید و همچنین در زیر تمامی محصولات و صفحات وبسایت مستر تشک، حاصل سال ها تجربه و تحقیق در مورد تک تک این محصولات میباشند.

پس آن ها را جدی بگیرید و حتما قبل از خرید، در انتخاب تشک طبی فنری و یا هر نوع تشک دیگری از این اطلاعات کمال استفاده را ببرید.