در حال نمایش 10 نتیجه

تشک فنری

محبوب ترین تشک های دنیا تشک فنری هستند. از این رو به این تشک ها فنری میگویند که هسته مرکزی تشک از فنر تشکیل شده است. در کل در صنعت تشک دو نوع فنر وجود دارد.

فنر های منفصل(یا پاکتی)
فنر های متصل

به تشک هایی فنری میگویند که از فنر های متصل ساخته شده اند. و به تشک هایی که از فنر های منفصل ساخته شده است تشک های طبی فنری میگویند.

ساختار فنر های متصل به این گونه است که فنر ها به صورت پیچشی در لابلای هم بافته شده اند و برای مهار کردن آن ها، سر فنر ها را به مفتول هایی گره میزنند و در اصل تمامی فنر های تابیده شده از سر به هم متصل میشوند.

در این حالت خاصیت فنری بودن تخت به شدت بالا میرود و با هر فشاری که به تخت وارد میشود، کل تخت نیز به شما واکنش میدهد، که نتیجه این کار بازی بالای تشک میباشد.

این تکنولوژی سال های سال است که در این تشک ها مورد استفاده قرار گرفته است و میتوان گفت تکنولوژی جا افتاده و قابل قبولی است.

تشک فنری به تشک هتلی هم معروف است.

به دلیل خواب لذت بخشی که میشود روی این نوع از تشک ها تجربه کرد، اکثر هتل ها ترجیح میدهند از این نوع تشک در اتاق های خود استفاده کنند و خواب شما را در زمان اقامت شما در آن هتل، به خاطره ای خوب تبدیل کنند.

تشک فنری برای اینکه بتواند برای تمامی انواع بدن و وزن و سلیقه مناسب باشد، با بازی کردن بر روی قطر مفتول فنر ها ی تشک . همچنین اسفنجی که روی آن کار میشود بازی میکند و نرمی و سفتی های متفاوتی برای تشک ها میسازد.

باید در نظر داشته باشید این فنر های پیچیده به هم در داخل تشک فنری توسط لایه ای که به آن نمد ترمو فلت میگویند عایق بندی میشود تا سطح آن از حالت زمختی دربیاید و با اسفنجی که بالای این اسکلت فنری قرار میگیرد آسیبی نرساند.

پس کل مواد تشکیل دهنده تشک فنری عبارت است از:

اسکلت فنر متصل
نمد ترموفلت
فوم یا اسفنج
چند لایه اسفنج های باریک با دانسیته های مختلف
لایه ترموباند برای تسهیل عبور جریان هوا از سطح تشک

حال با بالا بردن قطر فنر ها میتوان تشک را سفت تر نمود، با بالا بردن چگالی اسفنج تشک میتوان باز هم تشک را سفت تر کرد.

سوالاتی از شما عزیزان که پر تکرار است را در این زیر برای شما به صورت لیست و تیتر وار عنوان میکنیم.

 

خرید تشک فنری

اگر خواهان تشکی نرم و خوشخواب هستید و مشکل ستون فقراتی ندارید(خدارو شکر) میتوانید از این نوع تشک خریداری بفرمایید.

قیمت تشک فنری

تشک های فنری به دلیل تکنولوژی ساده ای که دارد و مواد اولیه کمتری که برای ساخت آن استفاده میشود قیمت پایین تری به نسبت تشک های طبی فنری و یا طبی دارد.

خرید تشک فنری

برای خرید تشک فنری در مدل های متنوع میتوانید از طریق وبسایت مستر تشک، مرجع تخصصی انواع تشک در ایران، اقدام نمایید.