در حال نمایش 2 نتیجه

سرویس خواب

شاید بتوان خرید سرویس خواب را از هیجان انگیز ترین خرید های خانه دانست. چراکه علاوه بر تنوع زیاد و مدل های غیر تکراری، در یک محیط تقریبا بسته مثل اتاق خواب، تنها چیزی که میتواند قرار گیرد و جلوه اتاق خوابتان را رقم بزند همین سرویس خواب است.

انواع مختلفی از سرویس های خواب وجود دارد که ما در اینجا با ذکر یک تیتر و توضیحی کوتاه آن را برای شما شرح خواهیم داد.

سرویس خواب یک نفره

سرویس خواب هایی که از سایز 80 با ارتفاع 180 شروع میشود که سرویس خواب نوجوان است، و سایز عرض 90 با ارتفاع 200 سانتی متر که میتواند برای سرویس خواب تک نفره بزرگسال شروع شود و تا سایز 120 و یا 140 با طول 200 سانتی متر بزرگ تر شود.

این نوع سرویس خواب، با توجه به سن و سال و آناتومی بدنی هر شخص و یا میزان فضای خالی برای سرویس خواب، میتواند بزرگ تر و یا کوچک تر شود.

سرویس خواب دو نفره

سرویس خواب هایی که از سایز تقریبا 140*200 شروع میشوند و تا سایز 200*200 میتوانند موجود باشند که در مدل های متوع چوبی، فلزی و پارچه ای میتوانند ساخته شوند و شما با توجه به سلیقه تان میتوانید هر یک از این مدل هارا برای خود انتخاب نمایید.

سرویس خواب مدرن

از ویژگی های بارزی که میتوان از یک سرویس خواب مدرن نام برد میتوان به سادگی آن اشاره کرد. هرچقدر بتوان از خطوط موازی با رنگ های ساده و یا مونو کروم استفاده کرد محیط مدرن تری را میتوان تجربه کرد و از این مدل سرویس خواب میتوانید در این  محیط ها استفاده کرد.

سرویس خواب اسپرت

هرچقدر در طراحی بتوان از بریدگی و انحنا ها در بدنه محصولات استفاده کرد، در واقع آن را اسپرت مینامند.

وجود کشو های متعدد، تاج های بلند کمد دار با رنگ های متنوع و یا تاج هایی با امکاناتی نظیر پاتختی چسبیده، یا چراغ خواب تعبیه شده بر روی تاج و صد ها مدل دیگر که هر تولید کننده نسبت به ایده هایی که در سر میپرورانند میتوانند سرویس خواب های اسپرت متنوعی را تولید نمایند.

سرویس خواب دخترانه

از مدل های متنوع و رنگ بندی دخترانه، و با توجه به شخصیت های دوست داشتنی دختران در دوران کودکی شان سرویس خواب دخترانه را طراحی میکنند

سرویس خواب پسرانه

سرویس خواب های تیم های منتخب پسرانتان، سرویس خواب ماشینی، سرویس خواب کشتی و دهها و صد ها مدل زیبا و متنوع دیگر میتواند در قسمت سرویس خواب پسرانه قرار بگیرد.

قیمت سرویس خواب دو نفره

قیمت سرویس خواب با توجه به مواد بکار رفته در ساخت آن و همچنین دقت در زمان ساخت آن بالا و پایین میشود. بعنوان مثال باید قیمت تختی که با چوب نئوپان ساخته شده است را با تختی که با چوب روس درست شده و یا چوب ام دی اف و یا چوب راش(که بهترین نوع چوب است) متفاوت دانست و همچنین دستگاه هایی که برای برش و یا پرس کردن ملزومات یک سرویس خواب را متصل میکند ببینیم  که به چه صورتی است.

راهنمای خرید سرویس خواب

رسالت اصلی بوجود آمدن فروشگاه مستر تشک، درست کردن بستری مناسب برای تحقیق در باره بهترین   انتخاب ها میباشد و ما سعی کرده این در فروش هر محصول، بالاترین اطلاعات را درباره آن محصول و اینکه آیا انتخاب مناسبی برای منزل و یا آناتومی بدنی شما است را در اختیار شما میگذاریم تا بتوانید در محیط اینترنت بهترین انتخاب را داشته باشید.

شاید انتخابی که حتی ممکن است در صورت خرید حضوری هم نداشته باشید، زیرا صحبت ها و بررسی ها در محیط اینترنت توسط کارشناسان خبره و مجرب یک بار و به صورت کامل و تخصصی انجام میشود و هر کاربر با ورود به فروشگاه میتواند از تمامی اطلاعات کاملی که از قبل تهیه شده دیدن کنند و بعد از مقایسه و قانع شدن، خرید خود را نهایی کنند، کاری که در خرید حضوری ممکن است از فروشگاه های کمی و در زمان کوتاه تر و به تبع آن اطلاعات ناقص تر دریافت نمایید.

جدید ترین سرویس خواب

هر شرکت و یا تولید کننده در سال تعداد کمی محصول با طراحی جدید را بیرون میدهند و بیشتر سعی دارند در مدل هایی که سال های پیش مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفته تولید خود را انجام دهند. پس صرف جدید بودن یک سرویس خواب نمیتوان به خوب بودن یا نبودن آن پی برد. زیرا ممکن است سرویس های جدید تر از توان و یا کیفیت کمتری نیز برخوردار باشند.

پس سعی کنید صرف اینکه یک سرویس خواب جدید است، اقدام به خرید نکنید و سعی کنید از تمامی زوایا خود را قانع کنید که بهترین انتخاب را انجام داده اید، زیرا این فکر باعث میشود که حتما بعد از خرید سرویس خواب، از آن خرید رضایت داشته باشید و کیفیت و لذت خوابتان نیز تحت تاثیر قرار گیرد.

در بالا ی توضیحات میتوانید انواع مختلفی از بهترین برند ها را در کنار هم دیگر تماشا کنید و  بعد از مقایسه، بهترین انتخاب را داشته باشید.

مطمئن باشید که مستر تشک تا آخرین لحظه خرید در کنار شما قرار دارد.